;

O firmie

Art of Manners Szkoła Dobrych Manier oferuje szkolenia i warsztaty przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców. Zaliczyć do nich można urzędników administracji państwowej, managerów, osoby odgrywające istotną rolę w życiu publicznym i często wyjeżdżające za granicę lub utrzymujące relacje z przedstawicielami innych państw, członków obsługi restauracyjnej i hotelowej, osoby przygotowujące się do uroczystości ślubnych i weselnych, jak również dzieci i młodzież. Warto pokreślić, iż na doskonalenie znajomości zasad savoir-vivre’u i etykiety oraz bieżące śledzenie zmieniających się trendów nigdy nie jest za późno. Nie można również zapominać, iż odpowiednio wyszkoleni pracownicy stanowią o sukcesie każdej firmy czy instytucji oraz stanowią nieodłączny element przyciągający klientów. Warto także pamiętać o najmłodszych i młodzieży – dumą każdego rodzica są przecież dzieci, które nie sprawiają problemów w miejscach publicznych i potrafią z gracją zachować się przy stole czy na przedstawieniu w teatrze.

Szkoła Art of Manners specjalizuje się w różnego rodzaju kursach, szkoleniach i seminariach związanych z dobrymi manierami, etykietą, savoir-vivre’m oraz protokołem dyplomatycznym. Ich adresatami są zarówno grupy, jak też osoby indywidualne. Nasz zespół ma wszechstronne doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu zajęć z zakresu dobrych manier i etykiety skierowanych do zróżnicowanych odbiorców. Dodatkowo oferujemy przeprowadzanie audytów jakości obsługi hotelowej i restauracyjnej. Szkolenia mogą obejmować zarówno pojedyncze moduły niezbędne w konkretnych sytuacjach, jak też stanowić kompleksowe ujęcie pożądanych aspektów. W zależności od potrzeb oferta szkoleniowa jest każdorazowo dostosowana do specyficznych warunków i wymagań Klienta.

Firma Art of Manners Szkoła Dobrych Manier wchodzi w skład szerszego zespołu. Wspólnie z firmą  Art of Manners Consulting tworzą markę Art of Manners. Połączyła nas pasja, w której wspólnie realizujemy się zawodowo.